Servis jeřábů a stavebních strojů LIEBHERR

Cílem firmy KLIMEX CZ je stroj nejen prodat, ale také Vám poskytnout kompletní servis po celou životnost stroje.

Naše společnost KLIMEX CZ díky vlastním velkoprostorovým dílnám provádí opravy mobilních jeřábů LIEBHERR včetně oprav motorů a náročnějších karosářských prací. Tyto opravy provádí naše firma nejen pro české zákazníky, ale i pro poměrně rozsáhlý okruh zákazníků v zahraničí. Zároveň tyto opravy pomáhají naší firmě KLIMEX CZ při prodeji starší techniky LIEBHERR na českém trhu, kde díky své prodloužené životnosti zvyšují poměrně výrazně svou užitnou hodnotu. Při všech opravách vycházíme ze zkušeností našich servisních techniků s výhradním použitím originálních náhradních dílů na základě široké spolupráce s výrobcem strojů LIEBHERR.

V naší republice se pohybuje velké množství mobilních jeřábů značky LIEBHERR. Pro tyto stroje má firma KLIMEX CZ k dispozici moderně vybavená servisní střediska s týmem vysoce kvalifikovaných servisních mechaniků v Mělníku a v Přerově.  Z těchto středisek jsme připraveni provádět servis, dodávky originálních náhradních dílů, díky dlouholeté spolupráci s výrobci těchto strojů, nebo jen poradit, jak nejlépe stroj znovu uvést do provozu. K tomuto účelu disponují obě střediska dostatečným počtem výrobcem důkladně proškolených servisních mechaniků s moderně vybavenými servisními vozy a rozsáhlým zázemím v podobě servisních středisek.

Kontaktujte:

Servis Mělník                                                                            Servis Přerov
Pavel Provazník                                                                        Jiří Richter
Tel: 315 670 167-8                                                                    Mob: 602 269 105
Mob: 602 215 412                                                                     E-mail: richter@klimex.cz
E-mail: service@klimex.cz

Kvalitní péče o Váš stroj je pro nás prioritou.

Snažíme se pochopit potřeby našich zákazníků a rychle na ně reagovat.
Dobu odstávky stroje v případě servisní opravy eliminuje i použití různých způsobů přepravy náhradních dílů přímo do místa nasazení stroje.

Taková je filozofie firmy KLIMEX CZ.