TZ 34/20


TZ 34/20
Tato pracovní plošina je používaná na nejnáročnějších venkovních stavbách. Pracovní plošina je ve standartním provedení vybavena hydraulickými nohami a bateriemi. Výbornou manévrovatelnost ve vzduchu umožňuje výsuvné teleskopické rameno.

Více informací

TZ 50


TZ 50
Tato pracovní plošina je používána na nejnáročnějších venkovních stavbách. Pracovní plošina je ve standardním provedení vybavena hydraulickými podpěrami a bateriemi. Výbornou manévrovatelnost ve vzduchu umožňuje teleskopické rameno, pracující v úhlu 135°. Pohyb plošiny je možno ve složeném stavu provádět pomocí hydrulických přítlačných válců kol. Koš lze hydraulicky natáčet o 160°.

Více informací

DENKA JUNIOR 12


DENKA JUNIOR 12
Tato pracovní plošina je ve své třídě nejmenší, ale geniálně vymyšlena. Používá se jak ve vnitřních tak i ve venkovních prostorách. Tato plošina má vyvážený poměr hmotnosti, průjezdné šířky a stranových dosahů. Díky vysoké účinnosti elektro-pohonů a výkonnému dobíjecímu systému je i poměr pracovního a dobíjecího času velmi výhodný. Samohybný podvozek s elektrickým pohonem umožňuje pracovní plošině pohyb jak ve složeném stavu, tak i s košem ve výšce 10 m vyložení bez potřeby použití dalšího opěrného systému.

Více informací